Ehsan Karamiاحسان کرمی

مشخصات احسان کرمی
Ehsan Karami
نام : احسان کرمی
محل زندگی :
تاریخ تولد : July 11, 1980     (‏ بیستم تیر 1359‎)
محل تولد : Gheytarieh,Tehran
حرفه : مجری، گوینده، بازیگر و نویسنده
زندگینامه احسان کرمی
احسان کرمی یکی از مجریان موفق تلویزیون در سال های اخیر است که سابقه اجرا در رادیو را نیز دارد. او دو برادر کوچکتر از خود دارد و متاهل است. کرمی کاردانی تشریفات خوانده است و دوره ی فیلمسازی را در انجمن فیلمسازان جوان گذرانده است و دوره ی بدن و بیان تئاتر را هم نزد میکائیل شهرستانی فرا گرفته است.

احسان کرمی کارش را از سال 1385 با رادیو تهران شروع کرد. آغاز فعالیتش در رادیو تهران با نویسندگی آیتم طنز همراه بود. این آیتم به اسم چراغ قرمز بود که یک روز بازیگر آیتم نیامد و خودش بجای آن بازی کرد و بدین ترتیب بازیگر رادیو شد.
کرمی در برنامه هایی چون: به خانه برمی گردیم، چهار دیواری ممنون، برنامه ی پرواز 12347، مکث 95، جام ارگ، صبح تهران، تهران در شب، موج مجهول، چراغ سبز، جمعه ی ایرانی، طلوع، نقره، پنج شنبه ی صد در صد، رادیو 7، شب نشینی، برنامه ی زنده رود و... فعالیت کرده ست.

همچنین او سابقه بازیگری در نمایش های "پینوکیو 2"، "کمدی استشمامات"، "محسن یک رپرتوار" و کارگردانی نمایش "برام چی آوردی" را در کارنامه هنری خود دارد.
احسان کرمی در دهمین جشنواره بین المللی رادیو، مجری برگزیده و در یازدهمین جشنواره بین المللی رادیو به عنوان گوینده برتر انتخاب شد.
Ehsan Karami's Biography

Comments

FacebookTwitterGoogle+Pinterest